||cafe.forum777.com||Bilgi paylaştıkça anlam kazanır||Biz daha iyisini yapana dek en iyisi bu||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaşlarınızla sınırsız paylaşım ve eğlence için Seviyeli bir forum ve arkadaşlık portalı FORUMUMUZ sizleri bekliyor.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GERÇEK AŞK (mutlaka oku)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Kinqx
Admin
Admin
Kinqx

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 12/10/08 Mesaj Sayısı : 114 Nerden : bursa İş/Hobiler : futbol Lakap : Jöntürk

GERÇEK AŞK (mutlaka oku) Vide
MesajKonu: GERÇEK AŞK (mutlaka oku) GERÇEK AŞK (mutlaka oku) I_icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 4:22 pm

Bir kız ve bir delikanlı, bir motosikletin üzerinde 180 Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;

Kız: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum.

Delikanlı: Hayır, bak ne kadar eğlenceli

Kız: Lütfen, lütfen, çok korkuyorum

Delikanlı: Peki, beni sevdiğini söyle

Kız: Seni çok seviyorum, lütfen yavaşla

Delikanlı: Şimdi de bana sıkıca sarıl

Kız delikanlıya sıkıca sarılır

Delikanlı: kaskımı alıp, kendi kafana takar mısın? Başımı çok ağrıttı... der vede...

Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıkar: Motorsiklet Kazası; Motorsiklet, fren arızası nedeniyle, bir binaya çarptı. Üzerindeki

2 kişiden sadece biri kurtuldu. Gerçek ise şöyleydi; Yolun yarısında, delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ama bunu kıza belli

etmek istememişti. Bunun yerine, kızdan kendisini sevdiğini söylemesini istemiş ve kendisine son defa sarılmasını istemişti.

Sonra da kendi ölümü pahasına, kızın kaskı takmasını ve hayatta kalmasını sağlamıştı. İşte gerçek aşkın anlamı da buydu....
https://cafe.forummotion.com

GERÇEK AŞK (mutlaka oku)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası