||cafe.forum777.com||Bilgi paylaştıkça anlam kazanır||Biz daha iyisini yapana dek en iyisi bu||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaşlarınızla sınırsız paylaşım ve eğlence için Seviyeli bir forum ve arkadaşlık portalı FORUMUMUZ sizleri bekliyor.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Memur zihniyetli oyuncu istemem

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kinqmod
Moderatör
Moderatör

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 31/10/08 Mesaj Sayısı : 200 Nerden : bursa İş/Hobiler : Lakap : kinq

Memur zihniyetli oyuncu istemem Vide
MesajKonu: Memur zihniyetli oyuncu istemem Memur zihniyetli oyuncu istemem I_icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:29 pm

Elde ettikleri başarıların örnek teşkil ettiğini belirten Uygun, "Geçen yıl yakaladığımız başarı, birçok kulübümüzün bizi örnek almasına neden oldu. Özellikle kısıtlı bütçe ve kadro ile şampiyonluğu kılpayı kaçırmış olmamamız dolayısı ile bu sezon başında bazı kulüpler şampiyonluğa oynayan takım kurdular. 50 yıllık lig tarihinde ilk defa Konya, Kayseri, Bursa, Gaziantep'in başkanları "şampiyonluğa oynuyoruz" diye beyanat verdiler. Ben sezon başında "Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" derken bunu kastetmiştim. Sivasspor örnek alınarak yapılan bu devrim meyvelerini vermeye başladı" dedi.

Uygun, bu sezon ligde rekabetin arttığını belirterek. "Geçen seneki kadrodan giden 4-5 oyuncunun yerine yaptığımız transferler ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu seneki tablo değişimin bir yansımasıdır" dedi.

Şampiyon olmak için uzun süre gerektiğini de ifade eden Uygun, "Ben sürekli aynı kadro ile mücadeleden yana değilim. Futbolcu, uzun yıllar bir takımda kalınca emekli memur gibi oluyor. Ben bunun hissettiğim an o oyuncu ile yolları ayırırım. Şampiyonluk için bazı şartlar var. Bir kere belediyeler destek olmalı, altyapı sağlam olmalı. Sponsorlar Anadolu kulüplerine daha çok destek olmalı. Gelirden eşit paylaşım şart. Bu olursa Anadolu'dan şampiyon da çıkar, hakemlerimiz üst düzey turnuvalarda da görev alır" dedi.
http://www.yok.com

Memur zihniyetli oyuncu istemem

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası