||cafe.forum777.com||Bilgi paylaştıkça anlam kazanır||Biz daha iyisini yapana dek en iyisi bu||
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaşlarınızla sınırsız paylaşım ve eğlence için Seviyeli bir forum ve arkadaşlık portalı FORUMUMUZ sizleri bekliyor.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

knıghtda görev bugu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kinqmod
Moderatör
Moderatör

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 31/10/08 Mesaj Sayısı : 200 Nerden : bursa İş/Hobiler : Lakap : kinq

knıghtda görev bugu Vide
MesajKonu: knıghtda görev bugu knıghtda görev bugu I_icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 8:45 am

--------------------------------------------------------------------------------

GÖREV BUG'U

Arkadaslar bir cok topicte gorev bugları anlatılıyor okuduklarım tamamen kulaktan dolma bilgiler ben size tamamını tam anlamıyla anlatmak istiyorum.

Görev bugu Nedir? Ne Tür Görevlerde Olur ?

Görev bugu hiç bir yaratık kesmeden bedavadan kazanacaginiz lvl ler için yapmış oldugunuz exp bugudur. İlk olarak görev bugunu yapmak istiyorsaniz yapacaginiz görevin devamliligi olması gerekir. bu tur bir bugu para kazanmak yada green treasure cheastten yani yesil kutudan salam item dusurmek icinde kullanabilirsiniz.

Görev devamlılığı nedir ? hangi görevlerde devamlılık vardır?

Görev devamlılığı : surekli verebildiginiz görevler dir. mesela 64 gorevi. messenge'r kesmek icin daiimi olarak iceri girebilir ve ordan alacaginiz gorev itemleri ile daimi olarak 1.5 milyon exp alabilirsiniz. Surekliliği olan görevlerden bir tanesi bu idi mantıgı anladıysanız ne demek istediğimi anlamış olmalısınız. bunun gibi exp yerine para kazanmak istiyorsanızda en basitinden tyon meat toplayınız 1000 tane tyon meat 5 milyar kazandırır. bunu 5 saniyede bir yaptıgınızı hesaplarsanız 1 saatte bankanızı doldurabilirsiniz.

Bug'u gerçekleştirebilmek için bulunması gereken malzemeler nelerdir?

2 tane yan yana bulunan bilgisayar, oturmak icin iki sandalye, kullanmak icin iki tane mause, uzun zaman alacagı icin 1 paket sigara, kul tablası, en onemlisi İcecek sıcak bir kahve. neden onemli demeyin. dalgınlığınızı alır.

Tabi bunlar şaka idi. İki tane charachter bulunması grekiyor. 1 tanesi tabiki kendi charachteriniz digeri ise lvl 1 de olabilir herhangi bir charachter.

Pekala buraya kadar hersey güzel ama bug'u nasil yapacagiz?

Arkadaşlar bu bölümü gercekten iyice okumanızı aksi taktirde her cümlemi kaale almaziseniz bugu yapamayacaginizi söylemek istiyorum.

Aşama 1 : İlk önce devamlılığı olan görevin gerekli olan malzemelerini topluyoruz.

Aşama 2 : Görev malzemeleri çantanızda görev vereceğiniz vendorun onune gidiyorsunuz. ve arkadasınızıda yanınıza çagırıp trade atabileceğiniz en uzak noktaya otutturuyorsunuz. ( bug yaptiginizi anlayan bir player size trade atmasın die yani 2. kişiye trade atmsın die... Tradesi mecburen acik cunku trade atmak zorundasiniz )

Aşama 3 : Bugdan yararlanacak olan charachter tradesini Pm sini ve tum dikkatini dagitabilecek olan oyun içi şeyleri kapatıyor.

Aşama 4 : Taşlar inventorryde ve görevi teslim etmek icin vendora tıklıyoruz taki gorevi verecegimiz pencereye gelene kadar.

Aşama 5 : Görev i verecegimiz pencere ekrana gelince onu ekranımızın sol tarafına tasıyoruz. Ekran açık bekliyor ve yardıma gelen diger charachterimize trade atiyoruz. Onunda ekranında confirm ekranı geliyor yani tradeyi kabul et kabul etme ekranı.

Aşama 6 : ikimizdede pencereler açık. görevci charachterimizde görev penceresi. Yardımcı arkadaşımızda Trade kabul edip etmeme penceresi. Şimdi tradeyi kabul edecek arkadaş Comfirme basili duruyor eli sizinki ise gorevi kabul etmek icin ekrandaki gorevin tmm butonunda basili duruyor

En Önemli Aşama : Arkadaşlar burayı çok iyi anlayın. herkez aynı anda cekeceksin hadi 1 2 3 deyince cekioruz muhabbeti var Külliyen yalan. sadece sizi yanıltmaca.

Olay çok basit kabaca ilk once trade kabul ediliyor sonra görev veriliyor.

İki kişininde elleri mausenin sol tusunda absili yani biriniin ki confirmde digerimizinki görevi kabul edeceği butonun uzerinde. 1 2 3 diyebilirsiniz. ben mesela tradeyi kabul edecek kişiyim. 1 2 3 ben dicem burası onemli arkadaslar mantığı iyice aklınıza kazıyın. ben 1 dedim 2 dedim elimi confirmden cektim. 3 dedim arkadasınız görevin butonundan elini cekti yani görevi kabul etti. Exp sizin acc nize eklendi görev itemleriniz duruyor.

Aşama 8 : Şimdi taşlar bugda kaldı hareket ederseniz taşlar gider. o yuzden yapacagınız şey tradeye bir sey koymadan trade okey diyecek iki tarafta ve görev itemleriniz bugdan cıkarak yeniden kullanmanıza olanak saglandı...

Çok bilmiş arkadaşlarımızdan gelecek olan Yanıtlar ve Benim verecegim toplu mesajlar :

1 . Bu daha once yayınlandı
Ben yayınlanmadı demedim arkadaslar sadece tam anlatımı ile size acıkladım,

2. Bu bug kalktı.
Bu bug kalkmıs olabilir fakat diger buglar active ve diger serverlerde suan saat 20 : 31 saatleri ben suan uyguluyorum.

3. Görev itemleri tradeye koyulmuyor <*kırp!*>
Arkadaşım görev itemlerini zaten tradeye koymayacaksın boş bir sekilde trade okey diyeceksin.

4. Ben yaptim yanlış bilgi vermişlerrrrrr
Bende yaptim suan 74 üm demekki doğru bilgi verdim. Çünkü ne yaptiysam onu anlattim.

5.Arkadaşlar virus varmı baktinizmi? Bunda virus var!!! sakin denemeyin trojen var...
Don't message Sen bu adrese uye ol arkadasım
http://www.yok.com

knıghtda görev bugu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası